Daniel Nalepka: grafika, identyfikacja, dtp      
 

Projekty poligraficzne {PORTFOLIO}

więcej
 

Profesjonalne projekty graficzne z zakresu poligrafii, m.in.:

 

- czasopisma, magazyny
- foldery, katalogi, broszury
- teczki ofertowe, segregatory
- plakaty, ulotki, wizytówki
- kalendarze autorskie 2012

Oferuję skład DTP, projekt graficzny i przygotowanie do druku offsetowego materiałów poligraficznych. Przygotuję nieszablonowe, oryginalne projekty graficzne, wykonam pełen skład czasopisma, magazynu, folderu. Zaprojektuję i przygotuję do druku plakat, ulotkę, banner reklamowy. Opracuję graficznie teczkę ofertową, papier firmowy, notes, okładkę książki lub segregatora. Wykonam pełen PREPRESS. Zadbam o zakup legalnych, licencjonowanych fotografii w jednym z banków zdjęć. Dokonam korekcji barwnej powierzonych fotografii, wykonam niezbędny fotomontaż. Przygotuję profesjonalne pliki produkcyjne przeznaczone do druku w dowolnej drukarni.

Każdy klient otrzymuje indywidualną wycenę projektu graficznego, która obejmuje m.in. przygotowanie projektu graficznego, zakup zdjęć i grafik tematycznych w banku fotografii, przygotowanie projektu do druku równoznaczne z przekazaniem plików drukarskich (wynikowych) oraz materiału edytowalnego (plików źródłowych) zgodnych z powszechnie obowiązującymi standardami technicznymi.

Projekty graficzne przeznaczone do druku przygotowuję w jednym z dedykowanych temu celowi oprogramowaniu Adobe InDesign przeznaczonemu do profesjonalnego składu publikacji. Doświadczenie w pracy w drukarni offsetowej na stanowisku głównego grafika oraz współpraca z wieloma drukarniami w Polsce pozwala mi tworzyć projekty zgodne ze standardami i bezproblemowo przekładać pomysły graficzne na realne wydruki. Każda praca przed przekazaniem jej do druku jest wielokrotnie sprawdzana, a wszelkie wątpliwości związane np. z reprezentacją docelową kolorów kolorów jest weryfikowana poprzez konfrontację przygotowanych projektów z profesjonalnymi wzornikami CMYK i PANTONE.

Poniżej prezentuję wybrane, zrealizowane (wydrukowane), komercyjne prace stanowiące próbkę mojego portfolio.

   
 
   
  Daniel Nalepka: grafik, webmaster, operator DTP.
   
 
Oficjalne profile: FaceBook MySpace MojaGeneracja MyOpera Photoshop.com YouTUBE DailyMotion Metacafe Picasa Profil Google  
   
 
Projekty non-profit: www.Twardowski.Poezja.EU www.goetz.com.pl  
   
 
 
 
  Strona GłównaStrony www - projekty graficzne stron internetowych - layouty wwwPoligrafia i dtp - projekty graficzneReklama WizualnaO mnieKontakt