Poligrafia i Druk

Projekty graficzne przeznaczone do druku

OKŁADKI KSIĄŻEK

CZASOPISMA

OPAKOWANIA i PUDEŁKA

FOLDERY i KATALOGI

TECZKI OFERTOWE

PLAKATY

Projekt graficzny plakatu informacyjnego
promującego spektakl dla dzieci
pt. „Alicja w krainie czarów”
stworzony dla
Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie
Tarnów
2014
Projekt graficzny plakatu
na spektakl muzyczny
„Ukraina-Polska Tranzyt”
wykonany dla
Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie
Tarnów
2014
Projekt graficzny plakatu
warsztatów tanecznych dla dzieci
Brzesko
2014
Projekt graficzny plakatu
dostawcy internetowego, firmy
M-NETWORKS
Tuchola
2014
Projekt graficzny
plakatu wyborczego
Dąbrowa Tarnowska
2014
Projekt graficzny plakatu
na konferencję
na zlecenie
Agencji Interaktywnej webExperts
z Lublina
Lublin
2009
Projekt graficzny plakatu
dla
COMPAS.US
USA
2013
Projekt graficzny plakatu
dla logopedy
Brzesko
2014
Projekt graficzny plakatu
koncertu kolęd grupy
GOS.PL
Tarnów
2016
Projekt graficzny plakatu
koncertu kolęd grupy
GOS.PL
Tarnów
2014
Projekt graficzny plakatu
na dzień otwarty
Ochotniczej Straży Pożarnej URSUS
Warszawa
2011
Projekt graficzny plakatu na koncert
z okazji dziesięciolecia istnienia
Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO
Tarnów
2015
Projekt graficzny plakatu
na konferencję poświęconą autyzmowi
zorganizowaną przez
Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO
Tarnów
2017

WIZYTÓWKI

ZAPROJEKTUJĘ I PRZYGOTUJĘ DO DRUKU WSZYSTKO CO MI ZLECISZ

Poligrafia i DTP to moja pasja, której poświęcam dużo czasu. Ten czas procentuje doświadczeniem. Praktyka, jak mówią, czyni mistrza i mnie również pozwala z jednej strony puszczać wodze fantazji czyli po prostu projektować kreatywnie, z drugiej zaś strony optymalizować mój techniczny warsztat pracy i udoskonalać techniki DTP.

Mam to szczęście, że moją zawodową przygodę z grafiką komputerową rozpoczynałem od pracy w klasycznej drukarni offsetowej gdzie bardzo dużo nauczyłem się o technicznych aspektach druku, składu DTP i przygotowywania do druku. Tam też miałem okazję nauczyć się, również na własnych błędach, jak cały proces wydawniczy wygląda od podszewki, na jakie problemy można się natknąć na każdym z etapów produkcyjnych od prepress (przygotowanie projektu graficznego do druku), poprzez press (sam proces druku), po postpress (wykańczanie, uszlachetnianie druku, również kompletowanie i zszywanie np. magazynów lub książek). Ta wiedza pozwala mi dziś efektywnie i technicznie bezbłędnie przygotowywać projekty do druku nie tylko metodą offsetową i cyfrową ale również do druku wielkoformatowego, rożnego rodzaju nadruków (np. metodą sitodruku, tampondruku) itp. Powierzając mi przygotowanie projektu graficznego możesz być spokojna/y, że otrzymasz pracę najwyższej jakości – tak graficznie (co jesteś w stanie sama/sam ocenić) jak i technicznie, o czym przekonasz się zlecając druk w drukarni lub firmie poligraficznej; z plikami graficznymi jakie otrzymasz nie będzie żadnych problemów. Pamiętaj też, że o wydruk projektu możesz również zapytać mnie – mam dobre ceny i oferuję świetną jakość wydruków zarówno tych ekonomicznych (np. wysokonakładowe ilości ulotek na „zwykłym” papierze) jak i premium (np. eleganckie katalogi w grubej oprawie subtelnie wykończone matową folią dającą w dotyku wrażenie satyny, z delikatnymi, błyszczącymi akcentami dzięki pokryciu wybranych elementów jak chociażby logo lakierem UV).

Obecnie projektuję na potrzeby wydawców okładki książek i czasopism, jak też zajmuję się pełnym składem DTP publikacji wydawanych drukiem oraz elektronicznych. Dla producentów różnego rodzaju urządzeń opracowuję projekty opakowań, przygotowuję szatę graficzną pudełek, opracowuję książeczki i instrukcje obsługi. Przygotowuję projekty plakatów na koncerty, wystawy i podobne wydarzenia oraz stricte informacyjne. Z pod mojej ręki wychodzą też katalogi, foldery, ulotki i wizytówki.Tworzę koncepcje teczek ofertowych, zaproszeń i różnego rodzaju druków akcydensowych. Projektuję też eleganckie, okolicznościowe kalendarze – od jednodzielnych/plakatowych poprzez popularne kalendarze trójdzielne i plannery, na wielostronicowych, z dedykowaną danemu miesiącowi oryginalną grafiką skończywszy.

Czy jest coś, czego nie wymieniłem? Potrzebujesz projektu innego rodzaju? A może nie wiesz jaką formę poligraficzną wybrać – co się lepiej sprawdzi: folder czy ulotki? Jaki rodzaj katalogu wybrać? A może zamiast tradycyjnych ulotek lepiej będzie jeśli zareklamujesz się w internecie? Pytaj śmiało – postaram się dobrać odpowiednie medium komunikacji z klientami, odpowiednią formę reklamy dla Ciebie w zależności od tego czy działasz lokalnie, globalnie i kto może zostać potencjalnie Twoim klientem. Druk to tylko jedna z możliwości, a ja mam doświadczenie w różnych formach graficznych i kanałach medialnych.

Wszystko co może zostać wydrukowane musi najpierw zostać wymyślone oraz zaprojektowane i tym właśnie się zajmuję – tworzeniem interesujących i profesjonalnie wyglądających form graficznych na papierze i nie tylko…