Strony www

Projekty graficzne przeznaczone do internetu

STRONY INTERNETOWE

ZAPROJEKTUJĘ I PRZYGOTUJĘ DO INTERNETU WSZYSTKO CO RAZEM WYMYŚLIMY

Webdesign czyli projektowanie stron internetowych, landing page oraz różnego rodzaju platform i form reklamy w internecie to moja słabość. Sięgając pamięcią kilkanaście lat wstecz gdy jeszcze nie pracowałem zawodowo jako grafik komputerowy przypominam sobie, że to właśnie na stronach internetowych uskuteczniałem swoje pierwsze, nieśmiałe kroki z grafiką. Oczywiście wtedy internet wyglądał zupełnie inaczej, posiadanie strony internetowej nie było oczywistością – jeśli już to tylko modą.

Dziś strona internetowa to obok profili w licznych mediach społecznościowych jedno z podstawowych narzędzi marketingowych służących do szeroko rozumianej komunikacji z klientem. Mnogość potrzeb w tym zakresie wymaga współpracy z doświadczonym projektantem, który poradzi sobie z licznymi wyzwaniami związanymi tak z kreowaniem wizerunku firmy lub marki w internecie jak też dostosowania wszystkich elementów do zasad Corporate Identity czyli obowiązujących dla przedsiębiorstwa, usługi lub produktu zasad Identyfikacji Wizualnej.

Aktualnie projektuję na potrzeby firm i osób strony internetowe o różnorakim charakterze, przeznaczone dla rożnych odbiorców i służące rożnym celom. Tak, celom, bowiem strona www winna mieć jasno określone cele jakim służy (np. budowanie świadomości marki, prezentacja produktu, stanowienie platformy komunikacyjnej itp.). Nie ma po prostu być i ładnie wyglądać. Chociaż jako grafik zadbam oczywiście o wizualne aspekty projektu to jednak najpierw zapytam Cię o cele i oczekiwania jakie są związane ze stroną (np. czy ma potencjalnie zarabiać, przekierowywać ruch do np. kanałów społecznościowych czy przeciwnie ma być miejscem docelowym do którego odbiorca, w domyśle – klient, dotrze.

Wszystko co może zostać wyświetlone musi najpierw zostać zaprojektowane i tym właśnie się zajmuję – tworzeniem interesujących i profesjonalnie wyglądających form graficznych w internecie.

Pamiętaj – monitory, ekrany i wyświetlacze to NOWY PAPIER! Musisz na nim być obecny!